SkyDrive FestPiknik modelarski RC to impreza, która z roku na rok zyskuje na popularności. W 2023 roku festiwal odbędzie się 1-2 lipca na lotnisku w malowniczej okolicy. Jest to doskonała okazja dla wszystkich miłośników modelarstwa i lotnictwa, aby wziąć udział w wielu interesujących wydarzeniach.

Pierwszego dnia festiwalu odbędą się emocjonujące wyścigi samochodów RC, podczas których zawodnicy będą rywalizować w najnowocześniejszych modelach samochodów zdalnie sterowanych. Będzie to także okazja dla fanów motoryzacji do zapoznania się z najnowszymi technologiami w dziedzinie modelarstwa. Na terenie festiwalu będzie dostępna strefa wystawców, gdzie producenci i sprzedawcy sprzętu modelarskiego zaprezentują swoje produkty oraz udzielą fachowej porady.

W sobotę na niebie zobaczymy spektakularny pokaz akrobacji lotniczej. Doświadczeni piloci wzbiją się w powietrze w swoich samolotach RC i zaprezentują swoje umiejętności. W tym dniu odbędą się również konkursy modelarskie, podczas których uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje modele samolotów, helikopterów, dronów i innych maszyn latających. Jury będzie oceniać technikę wykonania, precyzję i estetykę modelu.

Wieczorem przewidziane jest wspólne grillowanie i ognisko, które pozwolą uczestnikom bliżej się poznać i wymienić doświadczeniami w dziedzinie modelarstwa. Atmosferę podkręci występ zespołu muzycznego, który zagra największe hity z lat 80-tych i 90-tych.

Drugiego dnia festiwalu uczestnicy będą mogli uczestniczyć w prezentacjach najnowszych modeli samolotów RC oraz wziąć udział w warsztatach z budowania modeli. Dla miłośników kosmosu przewidziane są prezentacje modeli statków kosmicznych oraz pokazy filmów związanych z tematyką kosmiczną.

Nie zabraknie także konkursów dla najmłodszych. Dzieci i młodzież będą mogły zaprezentować swoje umiejętności modelarskie i zdobyć cenne nagrody. Na terenie festiwalu będzie dostępne miejsce dla maluchów, gdzie będą mogły pobawić się i skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich, takich jak dmuchane zamki czy trampoliny.

Na zakończenie festiwalu przewidziany jest specjalny pokaz modeli samolotów, który z pewnością zachwyci wszystkich uczestników. SkyDrive Fest – Piknik modelarski.

Skontaktuj się z nami